k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

o nás

CREATIVE – EVENT - WEDDING

GERSCHI PRODUCTION

Tvoríme videá, ktoré hovoria srdcom, obsahujú posolstvo a vedia motivovať. Sme špecialisti na vytváranie rýchlych a kvalitných filmov, ktoré zaujmú divákov. Špecializujeme sa na výrobu videí a obsahu vo všetkých formátoch médií. Náš vlastný proces vytvárania príbehov je základom pre originálny obsah. Máme tím ľudí a výrobné hodnoty na produkciu kreatívnych videí. Vytvárame videá, ktorú nesú svoj príbeh. Silné a emotívne videá sú zárukou úspechu.
SRDCOM TOHO, ČO ROBÍME, JE ROZPRÁVANIE PRÍBEHOV.

150

projektov

16298

GB materiálu

1569

hodín na pľaci

Chcem sa poďakovať celému tímu Gerschi Production za spoluprácu, veľmi milý a sympatický kolektív, perfektná a veľmi rýchla práca, prepracovaná do detajlov, klobúk dole, fakt vymakané. Môžem iba vrelo odporúčať každému, kto si potrpí na kvalitu, precíznosť a tzv. WAU EFFECT pecka chalani!

Martina šťastná nevesta

Flexibilita, kreativita, spoľahlivosť, cena a samostatné myslenie pri výrobe aj postprodukcii. To sú hlavné atribúty, pre ktoré budeme GERSCHI Production radi odporúčať aj ostatným.

Martin Kontúr Verejné prístavy, a.s.

GERSCHI Production som v roku 2013 oslovil s ponukou stráviť dva týždne v letnom tábore pre chudobné deti. Výsledkom ich práce bolo skvelé video. Stalo sa nielen úžasnou spomienkou, ale aj prezentačným filmom nášho projektu. Vďaka nemu sme dokázali osloviť cieľovú skupinu ľudí a vyvolať v nich pozitívne emócie, ktoré sa pretavili do ponuky na spoluprácu a pomoc.

Patrik Herman Nadácia Markíza

Profesionálny prístup v pomere s výbornou kvalitou a priaznivými cenami. To je to, čo každý zákazník ocení a inak to nebolo ani u mňa, som nadmieru spokojný s výsledkom, určite som po tejto skúsenosti stály zákazník, pretože viem, že som sa obrátil na tých správnych ľudí.

Rasťo Orth Chata Potôčik

Krásne svadobné video. Každá sekunda v ňom bola emotívna. Oceňujem profesionálny a pritom ľudský prístup. Máme veľmi peknú spomienku na náš svadobný deň. Ďakujeme.

Kristina šťastná nevesta

You don't have permission to register