k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  FOLLOW US

  o nás

  CREATIVE – EVENT - WEDDING

  GERSCHI PRODUCTION

  Tvoríme videá, ktoré hovoria srdcom, obsahujú posolstvo a vedia motivovať. Sme špecialisti na vytváranie rýchlych a kvalitných filmov, ktoré zaujmú divákov. Špecializujeme sa na výrobu videí a obsahu vo všetkých formátoch médií. Náš vlastný proces vytvárania príbehov je základom pre originálny obsah. Máme tím ľudí a výrobné hodnoty na produkciu kreatívnych videí. Vytvárame videá, ktorú nesú svoj príbeh. Silné a emotívne videá sú zárukou úspechu.
  SRDCOM TOHO, ČO ROBÍME, JE ROZPRÁVANIE PRÍBEHOV.

  150

  projektov

  16298

  GB materiálu

  1569

  hodín na pľaci

  Chcem sa poďakovať celému tímu Gerschi Production za spoluprácu, veľmi milý a sympatický kolektív, perfektná a veľmi rýchla práca, prepracovaná do detajlov, klobúk dole, fakt vymakané. Môžem iba vrelo odporúčať každému, kto si potrpí na kvalitu, precíznosť a tzv. WAU EFFECT pecka chalani!

  Martina šťastná nevesta

  Flexibilita, kreativita, spoľahlivosť, cena a samostatné myslenie pri výrobe aj postprodukcii. To sú hlavné atribúty, pre ktoré budeme GERSCHI Production radi odporúčať aj ostatným.

  Martin Kontúr Verejné prístavy, a.s.

  GERSCHI Production som v roku 2013 oslovil s ponukou stráviť dva týždne v letnom tábore pre chudobné deti. Výsledkom ich práce bolo skvelé video. Stalo sa nielen úžasnou spomienkou, ale aj prezentačným filmom nášho projektu. Vďaka nemu sme dokázali osloviť cieľovú skupinu ľudí a vyvolať v nich pozitívne emócie, ktoré sa pretavili do ponuky na spoluprácu a pomoc.

  Patrik Herman Nadácia Markíza

  Profesionálny prístup v pomere s výbornou kvalitou a priaznivými cenami. To je to, čo každý zákazník ocení a inak to nebolo ani u mňa, som nadmieru spokojný s výsledkom, určite som po tejto skúsenosti stály zákazník, pretože viem, že som sa obrátil na tých správnych ľudí.

  Rasťo Orth Chata Potôčik

  Krásne svadobné video. Každá sekunda v ňom bola emotívna. Oceňujem profesionálny a pritom ľudský prístup. Máme veľmi peknú spomienku na náš svadobný deň. Ďakujeme.

  Kristina šťastná nevesta

  You don't have permission to register